
Бездротовий зарядний пристрій Spigen PF2102 Arcfield Wireless Charger 15W Black (ACH06254)
4 050 ₴
- В наявності
- Код: PF2104G
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Комфорт та функціональністьСтильне та зручне рішення для заряджання вашого смартфона без використання дротів. З його допомогою ви можете насолоджуватися швидким та ефективним зарядом сумісних пристроїв у будь-якому відповідному місці.
Чому потрібно придбати зарядний пристрій?У аксесуара є ряд переваг:
- високоякісні матеріали;
- захист від перегріву;
- тривалий термін експлуатації.
Характеристики
Сумісність- Універсальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spigen |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Довжина кабелю | 1800 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Потужність | 15 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 2.77 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Wireless Fast Charge |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 050 ₴

