
Тренажер Zipro Newlite
21 639 ₴
- В наявності
- Код: 177530297
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Технічні характеристики

Панель керування

Під час тренування ви можете тренуватися зі складеною або розгорнутою ручкою. Від вашого комфорту та звички залежить, чи будете ви використовувати WalkingPad із комп’ютером у полі зору чи ні. Висота бігової доріжки в складеному вигляді становить лише 17 см, тому ви можете легко зберігати пристрій навіть під ліжком. Крім того, ручка блокування запобігає випадковому складанню машини, що робить усе справді безпечним.

Вправи з консоллю в розкладеному та складеному стані

Читабельний комп'ютер ZIPRO Newlite
Дистанційне керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Вага | 29 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Прес, Спина, Ноги, Сідниці |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 см |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Newlite |
| Марка | Zipro |
| Тип | Elektryczne |
- Ціна: 21 639 ₴







