Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук з екраном 14,0 дюймів і роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів, оснащений процесором Intel Core i5-7200U з частотою 2,4-3,1 ГГц, оперативною пам'яттю DDR4 8 Гб. Жорсткий диск SDD на 256 ГБ. Відеокарта — Intel HD Graphics 620. Встановлена операційна система — Windows 10 Professional.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-7200U, Intel Core i5-7200U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 256GB |
| Код виробника | N017VN5468EMEA01_1801_UBU |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | HD Graphics 620 |
| Операційна система | Linux |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Колір | Szare |
| Частота процесора | 2500MHz |
- Ціна: 9 999 ₴


