
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 16"/i5/16GB/512GB+1TB/Win11 (21KH00TCPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175688981
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


ThinkBook 16 Gen 6 (16, Intel)
Виведіть співпрацю на новий рівень
16-дюймовий бізнес-ноутбук Intel® Evo™ Сертифіковано з vPro® Essentials (окремі моделі) Швидка реакція та час автономної роботи протягом усього дня Безконтактний вхід із інфрачервоною (ІЧ) камерою та Windows HelloВисока надійність, підтверджена тестуванням на міцність військового рівня Перероблена ергономічна клавіатура та різноманітні опції великого відображення Ідеально для збору даних, творчої роботи та командної співпраці
Функції

Потужний всередині та зовні
Ви шукаєте ноутбук для бізнесу, який характеризується високою продуктивністю та підвищує продуктивність? Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 6 пропонує передові вдосконалення для повсякденних завдань. Оснащений процесорами Intel® Core™ 13-го покоління та наявністю найновіших платформ Intel® Evo™ або Intel vPro® Essentials, цей пристрій переосмислює мобільність на роботі. Більша пропускна здатність двоканальної конфігурації пам’яті означає вищу швидкість передачі даних і кращу продуктивність. Достатній обсяг пам’яті, інтелектуальна безпека та функції керування також допоможуть вивести ваш щоденний робочий процес на новий рівень.

Функції безпеки для повного захисту
Біометрія забезпечує додатковий захист для вашого ноутбука ThinkBook 16 Gen 6 - від сканера відбитків пальців, вбудованого в кнопку живлення, до програмного забезпечення для розпізнавання обличчя, яке працює з інфрачервоною (ІЧ) камерою. ThinkShield, наш комплексний набір рішень безпеки, забезпечує захист вашої системи. Крім того, вбудоване програмне забезпечення Trusted Platform Module (TPM) шифрує ваші дані, а BIOS із самовідновленням відновлює важливу інформацію, якщо ваш пристрій коли-небудь буде пошкоджено.

Підвищте свій рівень співпраці
Завдяки опціональній гібридній інфрачервоній (ІЧ) камері FHD ноутбук ThinkBook 16 Gen 6 робить відеодзвінки легкими. Насичене і чітке зображення на ще більшому екрані (з урахуванням співвідношення сторін 16:10) створить відчуття, ніби ви перебуваєте в одній кімнаті з колегами. Завдяк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB+1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 21KH00TCPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | ThinkBook 16 G6 IRL |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 3x USB 3.2, 1x Thunderbolt 4 |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Szare |
| Частота оперативної пам'яті | 5200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









