
Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN008W 15,6''/Ryzen7/16GB/512GB/Win11 (FA506NCRHN008W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175161323
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCR-HN008W 144 Гц R7-7435HS 16 ГБ 512 ГБ RTX3050 W11H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | FA506NCRHN008W |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | TUF Gaming A15 FA506NCR-HN008W |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Мультимедіа | Głośniki |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 4GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴






