
Ноутбук Msi Creator Z16 HX Studio A13VFTA-007PL 16"/i7/32GB/2TB/Win11 (A13VFTA007PLG2A)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 177498584
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук MSI з екраном 16 дюймів і роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів, оснащений процесором Intel Core i7-13700HX з частотою 5 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 32 ГБ. Жорсткий диск SSD на 2 ТБ. Установлена операційна система GeForce RTX 4060.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | A13VFTA007PLG2A |
| Мoдель | CREAT Z16HX A13VFTA-007PL-G2A |
| Марка | MSI |
| Оперативна пам'ять | 32GB |
- Ціна: 9 999 ₴

