
Ноутбук Msi Cyborg 15 A12VE-057PL 15.6"/i5/16GB/512GB/Win11 (A12VE057PLG2A)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 177498582
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ НА ВСТАНОВЛЕНУ ЦІНУ.
Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VE-057PL 15.6" IPS 144Hz i5-12450H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 DLSS 3 Windows 11 Home + дисконтна картка G2A

Ноутбук MSI з екраном 15,6 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, оснащений процесором Intel Core i5-12450H з частотою 4,4 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 16 ГБ. Жорсткий диск SSD на 512 ГБ. Установлена операційна система GeForce RTX 4050.
Процесор: Intel Core i5-12450HПокоління процесора Intel Core: 12genКількість ядер: 8Кількість потоків: 12Кеш-пам’ять: 12 МБ кеш-пам’ятіМаксимальна тактова частота процесора [ГГц]: 4,4 (Turbo)Мінімальна тактова частота процесора [ГГц]: Немає данихІнтегрований графічний чіп: Intel UHD Graphics Чіпсет: Немає даних Розмір оперативної пам’яті [ГБ]: 16 Тип оперативної пам’яті: DDR5 Частота оперативної пам’яті [МГц]: 4800 Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам’яті: 64 ГБ Загальна кількість слотів оперативної пам’яті: 2 Зайняті слоти оперативної пам’яті: 2x 8 ГБ Вільні слоти оперативної пам’яті: 0 Спеціальна графічна карта : пам'ять NVIDIA GeForce RTX 4050 графічна карта: 6 GBGPU Тип пам’яті: GDDR6 Тактова частота відеокарти [МГц]: 1605 Потужність відеокарти (TGP) [Вт]: Немає даних Максимальна потужність відеокарти (TGP) [Вт]: 45 Ємність SSD [ГБ]: 512 SSD тип: PCIe NVMe 4.0 Ємність жорсткого диска [ГБ]: Ні застосовується Пам’ять Intel Optane [ГБ]: Не застосовуєтьсяМожливість розширення дискової пам’яті: Так Модифікований інтерфейс диска: M.2 PCIe 4.0Діагональ екрана [дюйм]: 15,6Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080Тип матриці: MatteТип підсвічування: Немає данихТип матриці: IPSIЧастота оновлення зображення [Гц ] :144Яскравість матриця [cd/m2]: Немає данихСенсорний екран: НіДодаткова інформація: Немає данихWi-Fi: Так (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax))Bluetooth: Так (модуль Bluetooth 5.3)LAN: Роз’єми 1 Гбіт/с: 1 x DC-in (вхід живлення), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (з DisplayPort), 1 x вихід для навушників/мікрофонний вхід, 2 x USB 3.2 Gen. 1 Ємність батареї [Вт·год]: 53,5 Тип батареї: Немає даних Кількість камер: 3 Додаткова інформація про зарядку/батарею : Немає даних Потужність джерела живлення [Вт]: 120 Додаткова інформація про джерело живлення: Немає даних Безпека: Можливість закріплення кабелем (порт Kensington Lock) Вбудований оптичний привід: Ні Тип оптичного приводу: Не застосовується Операційна система: Windows 11 Home Оновлення до Windows 11: Не застосовується Програмне забезпечення включене: Не застосовується Веб-камера: 30 кадрів/с, HD 720P, Вбудована камера Динаміки: Hi- Res Certified, Nahimic Audio, вбудовані 2 динаміки (2x 2 Вт) Мікрофон: вбудований мікрофон, зчитувач ліній відбиток пальця: Немає Клавіатура з підсвічуванням: Так Колір підсвічування клавіатури: Синій Розділена цифрова клавіатура: Так Вказівний пристрій: Сенсорна панель Мультисенсорний корпус і дизайн: Немає даних Колір корпусу: чорний Висота [см]: 2,29 Ширина [см]: 35,93 Глибина [см]: 25,03 Вага [кг]: 1.98 Датчики: Немає даних Особливості AI: Сертифікат NoTCO: NoТип ноутбука: Ігровий ноутбук Серія ноутбуків: MSI CyborgОбладнання: дисконтна картка G2A на 200 злотих, адаптер живленняДодаткові компоненти: не застосовується Код виробника: A12VE-057PL-G2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | A12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | A12VE057PLG2A |
| Мoдель | CYBORG 15 A12VE-057PL-G2A |
| Марка | MSI |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
- Ціна: 9 999 ₴





