
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15,6"/Ryzen5/8GB/512GB/Win11 (82XM00HYPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175451920
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


IdeaPad Slim 3 Gen 8 (15, AMD)
Розумна мобільність
Використовуйте всю потужність мобільних процесорів AMD Ryzen™ серії 7000. Відкрийте для себе багатство мультимедіа на 15-дюймовому дисплеї зі звуком Dolby Audio™. Універсальні порти, які дозволяють підключати всі ваші улюблені периферійні пристрої. Lenovo AI Engine вивчає ваші звички використання комп’ютера. і робить ваш ноутбук більш плавним
Функції

Розумний і надійний туристичний партнер
Куди б ви не були, справляйте враження з ноутбуком IdeaPad Slim 3 Gen 8, який створений як легкий і тонкий і на 10% тонший за попереднє покоління. Пристрій доступний у кольорах Arctic Grey, Abyss Blue та Frost Blue. Ця міцна конструкція стійка до падінь, а військовий стандарт міцності гарантує ідеальну роботу навіть в екстремальних умовах.

Дивіться більше, дізнайтеся більше
Насолоджуйтесь багатими мультимедійними можливостями на ноутбуці IdeaPad Slim 3 Gen 8 із екраном, який займає 88% поверхні дисплея, завдяки чому зображення виглядає так, ніби воно ширяє в просторі. Крім того, дисплей має сертифікат TÜV Low Blue Light, тож якщо вам доведеться працювати кілька годин, ваші очі не так легко втомляться. Насолоджуючись зображеннями, ви також можете насолоджуватися чудовим звуком Dolby Audio™.

Майстер багатозадачності
Розумно й безперебійно працюйте з кількома програмами щодня, де б ви не були, завдяки надійній продуктивності найновіших процесорів AMD і великому об’єму пам’яті завдяки технології Smart Power. Зберігайте та швидко отримуйте доступ до своєї величезної медіа-бібліотеки за допомогою великого накопичувача SSD.

Найвища універсальність
Підвищуйте рівень і розширюйте доступ за допомогою повнофункціональних портів USB-C для швидшої зарядки, відображення та передачі даних. Насолоджуйтесь додатковим зчитувачем відбитків пальців 2-в-1, вбудованим у кнопку живлення, і вбудованою камерою з конфіденційною шторкою. Будьте в курсі з більшим акумулятором і технологією швидкого заряджання, яка дає вам дві години роботи лише після 15-хвилинного заряджання.

Штучний інтелект, який покращує вашу роботу_x000D_
Розумніше навчання починається з розумніших функцій на базі Lenovo AI Engine. Збільште свою продуктивність, час автономної роботи та температуру залежно від того, що ви робите, за допомогою адаптивного Smart Power. Одночасно покращте підключення за допомогою Smart Wireless. Захистіть свою систему від пошкоджень за допомогою вбудованих функцій безпеки, як-от Natural File Guard, одночасно зменшуючи фоновий шум за допомогою технології зменшення шуму.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі
Специфікація
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі.
Порти/сокети

1. Зчитувач SD-карт
2. USB-A 3.2 Gen 1
3. Вхід постійного струму
4. USB-A 3.2 Gen 1
5. HDMI 1.4
6. USB-C 3.2 Gen 1 (повна функціональність)
7. Гніздо для навушників і мікрофона
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:







ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ АКЦІЇ ТА ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 8GB |
| Ваги | 1,62 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 82XM00HYPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania) |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴







