Доставка зі складу 5-10 днів.


Legion 9i Gen 9 (16, Intel)
Рідинне охолодження та штучний інтелект.
Керування штучним інтелектом, яке підвищує продуктивність за допомогою динамічного розподілу потужності Пориньте в гру з 16-дюймовим дисплеєм Lenovo Mini-LED PureSight із роздільною здатністю 3,2K і настроюваним RGB-підсвічуванням Домінуйте з точністю за допомогою клавіатури TrueStrike та оптимізації Smart Engine Найвища продуктивність із Процесори Intel® Core™ 13-го покоління Неперевершена графічна потужність із відеокартами NVIDIA® GeForce RTX™
Функції

ПРОЦЕСОРИ INTEL® CORE™ Більше ніж продуктивність
Новітня гібридна архітектура Intel® у поєднанні з найкращими функціями в галузі забезпечує найвищий рівень ігрового досвіду. Транслюйте, створюйте та змагайтеся на найвищому рівні – процесори Intel® Core™ забезпечують найвищу продуктивність і потужність, необхідні для всього цього.

РЕАЛІСТИЧНА ГРАФІКАВся потужність графічних карт NVIDIA® GeForce RTX™. Більше ніж швидкість.
Графічні процесори для ноутбуків серії GeForce RTX™ 40 забезпечують революційний приріст продуктивності завдяки технології DLSS 3 на основі штучного інтелекту. Вони дозволяють представляти реалістичні віртуальні світи за допомогою технології трасування променів, а технології Max-Q роблять їх тонкими, легкими та тихими.

НЕОБМЕЖЕНА ІГРА Насолоджуйтесь 3 місяцями Xbox Game Pass на пристроях Lenovo Legion
Грайте в понад 100 високоякісних ігор із новим ноутбуком Lenovo Legion і три місяці Xbox Game Pass, включаючи EA Play. Див. xbox.com/subscriptionterms.

RGB-освітлення, синхронізоване за допомогою штучного інтелекту
Загальносистемне RGB-підсвічування Legion 9i реагує на екранні ігри, музику, фільми та інший вміст.

Єдиний у своєму роді
Кожен карбоновий малюнок на ноутбуках Legion 9i унікальний, що робить ваш унікальним.

Збалансований дизайн для ігор
Відлито з 90% переробленого магнію з чорного вуглецю.

Унікальна інновація
Створено методом 8-шарового тиснення. На 10% легший і міцніший матеріал, ніж традиційний алюміній.

Користувацький режим вентилятора
Налаштуйте криву швидкості вентилятора за допомогою програми Lenovo Vantage та користувацького режиму.

Подолайте закони теплофізики
Система рідинного охолодження Legion 9i починається з 84°C/180°F, щоб збільшити потужність графіки на додаткові 10 Вт під час ігор і складних процесів.

Інженерія майбутнього
Потужні теплові трубки, конструкція з трьома вентиляторами та технологія гравітаційної вентиляції виводять ефективність розсіювання тепла на революційний рівень.

Legion Coldfront: система рідинного охолодження
Перший у світі ігровий ноутбук із вбудованим рідинним охолодженням.

LENOVO AI ENGINE+ З ТЕХНОЛОГІЄЮ LA3_x000D_
Наше останнє ядро ШІ – LA3 – використовує Smart FPS для виявлення вмісту на екрані та динамічного налаштування системи в режимі реального часу для досягнення максимальної продуктивності.

Найвища точність ігрового процесу
Роздільна здатність 3,2K, частота оновлення 165 Гц і час відгуку менше 3 мс забезпечують захоплюючі враження від гри з трасуванням променів.

Якісна робота студії
Ідеальне відтворення кольорів, широкий динамічний діапазон і сертифікація VESA DisplayHDR™ – ваші проекти виглядають краще.

Ігровий процес на дисплеї Lenovo PureSight_x000D_
Насолоджуйтесь вищим контрастом і яскравістю завдяки технології Mini-LED, яка оживляє нічні сцени.

Ємність акумулятора
Скористайтеся перевагами ємності акумулятора 99,99 Вт-год, щоб ви могли грати та працювати будь-де, а функція Super Rapid Charge дозволяє заряджати його від 0% до 70% лише за 30 хвилин.

Відкрийте для себе Lenovo Vantage
Оптимізуйте свій ігровий процес із Lenovo Vantage. Підніміть свій ігровий досвід на наступний рівень за допомогою розширеного налаштування, розгону та керування продуктивністю AI.

Новий рівень якості звуку
Виведіть свій ігровий досвід на новий рівень за допомогою технології Nahimic Audio від SteelSeries. Реалістичний 3D-звук і найвища якість звуку під час спілкування.

Покращений реалізм
Виведіть свій ігровий досвід на новий рівень за допомогою програмного забезпечення Tobii Horizon, яке відстежує рухи вашої голови для широкого огляду та цифрового балансу.

Неперевершена точність керування для ігор і творчості
Пройдіть гру за допомогою клавіатури TrueStrike. Перемагайте своїх супротивників за допомогою точного керування, зручного ходу клавіш 1,5 мм і індивідуального підсвічування.
Специфікація
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі.
Порти/сокети

1. Електронний перемикач діафрагми камери2. USB-A 3.2 Gen 13. Ethernet (RJ45)
4. USB-A 3.2 Gen 1 (завжди ввімкнений USB 5V2A)
5. 2 x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™ 1.4, Power Delivery 3.0 140 Вт)
6. HDMI 2.1
7. Розетка живлення
8. Гніздо для навушників і мікрофона
9. Зчитувач SD-карт
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:







ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ АКЦІЇ ТА ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 64GB |
| Ваги | 2,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Місткість жорсткого диска | 2TB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | 83G00041PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 36MB |
| Мoдель | Legion 9 16IRX9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Magnez |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4080 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 12GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x Thunderbolt 4, DC-in (wejście zasilania), 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сімейство процесорів | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 165Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5800MHz |
| Яскравість матриці | 1200 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴











