
Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16ARP9 16"/Ryzen7/16GB/1TB/Win11 (83EX0018PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176373867
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


Lenovo Legion Slim 5 Gen 9 (16, AMD)
Розвивайте свій ігровий процес
Універсальний 16-дюймовий ноутбук для геймерів і студентів у сфері STEM. Ігри на базі штучного інтелекту з Lenovo AI Engine+ і LA1 AI. Залишайтеся прохолодними завдяки технології охолодження Lenovo Legion ColdFront. На базі процесора AMD Ryzen™ 9. Насолоджуйтесь точністю та комфортом клавіатури Legion TrueStrike. Захоплюючий ігровий процес на чудовому дисплеї PureSight Gaming
Функції

Розсувайте межі
Відеокарти для ноутбуків серії NVIDIA® GeForce RTX™ 40 забезпечують роботу найшвидших у світі ігрових і творчих ноутбуків. Створені для епохи штучного інтелекту, вони забезпечують величезний стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на базі штучного інтелекту та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи та акустику для максимальної продуктивності в іграх.

Отримайте безкоштовну 3-місячну абонемент Xbox Game Pass на пристроях Lenovo Legion
Грайте в Forza Horizon 5, Battlefield V і сотні інших комп’ютерних ігор на Lenovo Legion Slim 5 із безкоштовною 3-місячною абонементом Game Pass, включаючи EA Play. Насолоджуйтесь широким вибором культових ігор, включаючи Halo та багато інших. Крім того, ви отримуєте безкоштовні переваги, зокрема внутрішньоігровий вміст, витратні матеріали тощо, а також знижки для учасників до 20% на вибрані ігри Game Pass і знижку до 10% на пов’язані ігрові доповнення. З новими іграми, які постійно додаються, ви завжди знайдете чим захопитися. **Game Pass Ultimate: підписка автоматично поновлюється за звичайними щомісячними цінами, якщо її не скасовано раніше. Дізнайтеся більше на: www.xbox.com/pl-pl/legal/subscription-terms.

Круто, спокійно, нестримно

Продовжуйте грати з AI Smarts
Покращуйте свої враження від ігор за допомогою Lenovo AI Engine+ і мікросхеми LA1 AI. Створений для геймерів, яким потрібна простота, ноутбук Legion Slim 5 використовує штучний інтелект для оптимізації налаштувань у режимі реального часу. Не турбуйтеся про продукти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 2,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | 83EX0018PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Legion Slim 5 16ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота ОЗП | 4800Mhz |
| Частота оновлення | 165Hz Гц |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 350 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










