
Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 15,6"/Ryzen7/32GB/1TB/Win11 (83JC0082PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176846088
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


LOQ 15ARP9

Поєднання швидкості та продуктивності з процесорами AMD Ryzen™_x000D_
Насолоджуйтесь потужністю та надійною продуктивністю процесорів серії AMD Ryzen™ 8040, які дають вам неперевершену швидкість, необхідну для ігор. Відкрийте для себе нові ігрові світи, насолоджуйтеся грою без підзарядки та використовуйте інноваційну технологію Ryzen™ AI.

Повнопродуктивні відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™
Ноутбук LOQ 15ARP9 оснащено відеокартою серії NVIDIA® GeForce RTX™ 40, розробленою як для геймерів, так і для творців. Він забезпечує приголомшливу продуктивність і графіку на основі штучного інтелекту. Пориньте в реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів, а DLSS 3 підвищує продуктивність до неймовірного рівня. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи та акустику для досягнення чудової продуктивності.

Незамінна технологія охолодження
Система охолодження, яка використовується в Lenovo LOQ 15ARP9, робить ваш ноутбук завжди готовим до роботи на найвищому рівні. HyperChamber Cooling — це система, заснована на двох вентиляторах, що обертаються в протилежних напрямках, які переміщують холодне повітря всередину камери, запобігають проникненню гарячого повітря в решту корпусу та ефективно розсіюють тепло із задньої частини. Герметична камера ефективно керує теплом, щоб забезпечити додаткову потужність, знижуючи температуру на 2°C і шум на 2 дБ.

Майбутнє ігор - Lenovo AI Engine+
З Lenovo AI Engine+ із чіпом LA1 AI розваги та навчання стали ще простішими. Увімкніть режим балансу в Lenovo Vantage та дозвольте інтелектуальному інтелектуальному інтелекту миттєво налаштувати параметри. Попрощайтеся з настроюваннями вручну під час виконання шкільних завдань і ігор із інтенсивним використанням графічного процесора.

Тункіший, витонченіший, сильніший
Lenovo LOQ 15ARP9 пропонує солідний мінімалістичний 15-дюймовий дизайн, який на 4% тонший за попередню модель для кращої портативності. Інтуїтивно зрозуміле підсвічування кнопки живлення вказує на режими вентилятора, а камера з електронним затвором 1080P забезпечує більшу конфіденційність. Завдяки стратегічно розташованим портам і міцності військового класу MIL-STD 810H він ідеально підходить для ігор, навчання чи потокового передавання.

Покращте свій ігровий процес
Пориньте в ігри з 15,6-дюймовим дисплеєм 16:9 із 3-сторонніми вузькими рамками. Роздільна здатність WQHD (2560 x 1400), частота оновлення 165 Гц і яскравість 350 ніт забезпечують яскраве зображення. Повне покриття палітри sRGB покращує кольори, а NVIDIA® G-SYNC® і AMD FreeSync™ Premium усувають екранний шум. Advanced Optimus оптимізує продуктивність, зменшує затримку та подовжує термін служби батареї для неперевершеного ігрового досвіду.

Продуктивність без обмежень
Інвестуйте в ігровий ноутбук, розроблений для тривалої роботи. Lenovo LOQ 15ARP9 пропонує неймовірно швидку пам’ять DDR5 5600 МГц і блискавичний твердотільний накопичувач PCIe Gen 4 ємністю до 1 ТБ для швидкого запуску та швидкого доступу до даних.

Система прискореної зарядки акумулятора
Революційно збільште термін служби батареї та використовуйте технологію Super Rapid Charge. Зарядіть свій акумулятор ємністю 60 Вт/год миттєво: від 0 до 40% всього за 10 хвилин, до 80% за 30 хвилин і до 100% всього за 60 хвилин. Завдяки підтримці потужного джерела живлення 140 Вт через USB-C ви матимете необхідну потужність.

Ігрова клавіатура
З ходом клавіш 1,5 мм клавіатура Lenovo LOQ 15ARP9 забезпечує точність і комфорт під час тривалих ігор і під час набору тексту. 100% захист від ореолів забезпечує блискавичний час запуску та неперевершений контроль. Виберіть заспокійливе біле освітлення або яскраве 4-зонне освітлення RGB*.

Nahimic® Audio для геймерів - захоплюючий 3D-звук_x000D_
Nahimic® від SteelSeries забезпечує справжнє захоплююче враження від 3D-звукових ефектів, розроблених спеціально для геймерів і ідеально доповнюють інтенсивну дію на екрані під час ігрових сесій. Програмне забезпечення Nahimic дозволяє мікшувати та ділитися аудіо, як професіонал, і насолоджуватися кристально чистим спілкуван
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 2,38 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | 83JC0082PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | LOQ 15ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), 3x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










