
Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16ARP9 16"/Ryzen7/32GB/512GB/Win11 (83EX0018PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176327636
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


Lenovo Legion Slim 5 Gen 9 (16, AMD)
Розвивайте свій ігровий процес
Універсальний 16-дюймовий ноутбук для геймерів і студентів у сфері STEM. Ігри на базі штучного інтелекту з Lenovo AI Engine+ і LA1 AI. Залишайтеся прохолодними завдяки технології охолодження Lenovo Legion ColdFront. На базі процесора AMD Ryzen™ 9. Насолоджуйтесь точністю та комфортом клавіатури Legion TrueStrike. Захоплюючий ігровий процес на чудовому дисплеї PureSight Gaming
Функції

Переходьте межі
Відеокарти для ноутбуків серії NVIDIA® GeForce RTX™ 40 забезпечують роботу найшвидших у світі ігрових і творчих ноутбуків. Створені для епохи штучного інтелекту, вони забезпечують величезний стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на базі штучного інтелекту та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи та акустику для максимальної продуктивності в іграх.

Отримайте безкоштовну 3-місячну абонемент Xbox Game Pass на пристроях Lenovo Legion
Грайте в Forza Horizon 5, Battlefield V і сотні інших комп’ютерних ігор на Lenovo Legion Slim 5 із безкоштовною 3-місячною абонементом Game Pass, включаючи EA Play. Насолоджуйтесь широким вибором культових ігор, включаючи Halo та багато інших. Крім того, ви отримуєте безкоштовні переваги, зокрема внутрішньоігровий вміст, витратні матеріали тощо, а також знижки для учасників до 20% на вибрані ігри Game Pass і знижку до 10% на пов’язані ігрові доповнення. З новими іграми, які постійно додаються, ви завжди знайдете чим захопитися. **Game Pass Ultimate: підписка автоматично поновлюється за звичайними щомісячними цінами, якщо її не скасовано раніше. Дізнайтеся більше на: www.xbox.com/pl-pl/legal/subscription-terms.

Круто, спокійно, нестримно

Продовжуйте грати з AI Smarts
Покращуйте свої враження від ігор за допомогою Lenovo AI Engine+ і мікросхеми LA1 AI. Створений для геймерів, яким потрібна простота, ноутбук Legion Slim 5 використовує штучний інтелект для оптимізації налаштувань у режимі реального часу. Не турбуйтеся про продуктивність вашого процесора та відеокарти – Lenovo AI Engine+ — ваш надійний союзник, який без зусиль розкриє ваш потенціал.

PureSight – чисті емоції
Насолоджуйтесь грою на 16-дюймовому дисплеї PureSight Gaming Legion Slim 5 із співвідношенням сторін 16:10. Завдяки високій частоті оновлення та підтримці NVIDIA® G-SYNC® і AMD FreeSync™ Premium усуваються затримки дисплея та зменшується затримка введення для надзвичайно плавного ігрового процесу. Завдяки роздільній здатності до WQXGA (2560 x 1600), 100% точності кольору sRGB, яскравості 500 ніт, сертифікації VESA DisplayHDR™ 400 і калібрування кольору X-Rite ви насолоджуватиметеся приголомшливим зображенням і точними кольорами на величезному полотні.

Точний удар
Відчуйте неперевершену точність із клавіатурою Legion TrueStrike. Хід клавіш 1,5 мм забезпечує швидке введення тексту, а настроювані ковпачки клавіш дозволяють налаштувати елементи керування відповідно до вашого стилю гри. Освітіть свою гру спокійним повністю білим підсвічуванням або динамічним 4-зонним RGB-підсвічуванням, керованим Legion Spectrum.

Стиль і сила поєднуються
Унікальний чохол Legion Slim 5 пропонується у двох варіантах відповідно до ваших уподобань. Виберіть безкомпромісну продуктивність із вищою потужністю GPU або виберіть тонку портативну версію з меншою графічною картою. Міцна конструкція поєднує в собі естетику з функціональністю, а А-подібна кришка з анодованого алюмінію забезпечує чудовий дотик і зберігає культовий дизайн Lenovo Legion. **Розміри пристрою можуть відрізнятися залежно від конфігурації. Вага пристрою є приблизною та базується на результатах лабораторії Lenovo, які відрізняються залежно від джерела компонента, розташування кожного компонента та процесу виробництва. Представлена вага може відрізнятися для кожної конкретної моделі.

Грайте довше, завантажуйте швидше
Потужність вашого ігрового способу життя завдяки потужній батареї Legion Slim 5 на 80 Вт/год дозволяє заряджати ваш пристрій до 30% за 10 хвилин і до 70% за 30 хвилин, що ідеально підходить для зайнятих студентів і геймерів. Швидке заряджання типу C потужністю 140 Вт означає, що ви будете готові до заняття або локальної вечірки, не турбуючись про акумулятор.

Готуйтеся та грайте!
Налаштуйте свою ігрову систему за допомогою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 2,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 83EX0018PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Legion Slim 5 16ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 165Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 350 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










