Доставка зі складу 5-10 днів.

Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 Intel 21JN005XPB належить до цінної серії 16-дюймових бізнес-ноутбуків Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 Intel. Накопичувач складається з SSD-накопичувача (NVMe, PCIe 4.0) ємністю 512 ГБ. У ноутбуці не встановлено оптичний привід. У ноутбуці Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 Intel 21JN005XPB виробник встановив 16 ГБ оперативної пам'яті в системі 1 х 8 ГБ впаяно + 1 х 8 ГБ. Оперативна пам'ять може бути розширена до 40 Гб. Виробник використовував пам'ять DDR4 з тактовою частотою 3200 МГц. Комп'ютер оснащений 10-ядерним процесором i7-1355U сімейства Intel Core i7. Тактова частота процесора становить 5,00 ГГц. ЦП підтримує інструкції Intel SSE4.1, Intel SSE4.2 і Intel AVX2. У додатку PassMark чіп набрав 15590 балів. Кеш-пам'ять процесора має об'єм 12 Мб. Модель оснащена вбудованою відеокартою Intel Iris Xe Graphics.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,97 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 16 cali > Laptopy 16 cali |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Комунікація | Bluetooth |
| Кеш процесора | 16MB |
| Мoдель | ThinkPad E16 Gen 1 Intel |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 40 GB |
| Марка | Lenovo > Laptopy lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics > Laptopy Intel Iris Xe Graphics - Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 > Laptopy Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Колір підсвітки клавіатури | Biały |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴


