Доставка зі складу 5-10 днів.



Для кого це призначено?

ДЛЯ ГРАВЦІВ
Швидке оновлення матриці, потужний процесор і відеокарта. Завдяки цим параметрам навіть складні ігри працюють гладко.

ДЛЯ ТВОРЦІВ
Ви не чекаєте результатів і бачите більше. Сертифікація ROG Nebula Display™ і Pantone® для чудового зображення.


ЗОБРАЖЕННЯ

Завдяки використанню максимальної матриці QHD 240 Гц користувач насолоджується швидкою дією та багатими деталями візуальними ефектами. Швидкий час відгуку від сірого до сірого 3 мс мінімізує розмиття. Технологія Adaptive-Sync робить ігровий процес надзвичайно плавним, усуваючи розрив кадру та зменшуючи затримки. Завдяки підтримці Dolby Vision екран забезпечує приголомшливу контрастність і готовий до найновіших ігор і вмісту HDR.

Матриця QHD 240 Гц
Яскраві кольори 100% колірного простору DCI-P3
Технологія плавної адаптивної синхронізації

ПОТУЖНІСТЬ
Плавну гру та створення контенту забезпечує процесор AMD Ryzen™ 9 6900HS і графічний процесор GeForce RTX™ 3080 для ноутбуків. Оперативна пам'ять DDR5 4800 МГц дозволяє витрачати якомога менше часу на очікування. Два слоти M.2 загальною ємністю 1 ТБ підключені безпосередньо до процесора, що забезпечує максимально можливу продуктивність.

Операційна система Windows 11 Pro
Версія відеокарти Nvidia® Geforce™ RTX 3080 для ноутбука
Процесор AMD Ryzen™ 9 6900HS
Макс. 1 ТБ SSD PCIe® 4.0
Макс. 48 ГБ оперативної пам’яті DDR5 4800 МГц.
Макс. 120 Вт TGP із динамічним посиленням
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ

У випадку Zephyrus G15 процесор охолоджується рідкометалевою термопастою. Термічний модуль із самоочищенням видаляє пил, щоб подовжити термін служби та стабільність пристрою, а подвійні вентилятори Arc Flow створюють вражаючий потік повітря з мінімальним шумом. Завдяки програмному забезпеченню ROG Armoury Crate ви можете плавно перемикати режими вентиляції.
Внутрішнє струмове охолодження
Зберігайте процесор охолодженим за допомогою рідкого металу від Thermal Grizzly
Вентилятори Arc Flow з 84 лопатями кожен
Повне покриття системи за допомогою 6 теплових трубок

ДИЗАЙН
Два доступних колірних варіанти (Eclipse Gray і Moonlight White) дозволяють вам представити свій індивідуальний стиль. Посилена металева кришка відрізняється точковим, блискучим фрезеруванням. Шарнір ErgoLift на 180° дозволяє відкривати кришку, а ще ширша сенсорна панель полегшує навігацію.

Доступний у 2 кольорах
Сенсорна панель на 20% більша за попереднє покоління
Нова клавіатура в стилі stealth
Петлі ErgoLift 180°



МОБІЛЬНІСТЬ
Інтегрована веб-камера дозволяє брати участь у відеоконференціях і розблокувати за допомогою Windows Hello. Акумулятор ємністю до 90 Вт*год означає більшу незалежність від електромережі. Підтримка зарядного пристрою Type-C дозволяє заряджати ноутбук за допомогою мобільних акумуляторів. Завдяки вбудованому стандарту WiFi 6E ви можете насолоджуватися стабільним з’єднанням будь-де.
Ефективний акумулятор ємністю 90 Вт-год
Швидка зарядка до 50% за 30 хвилин
Універсальний порт Type-C для заряджання

ЗВУК
Шість динаміків із технологією Dolby Atmos покращують занурення, переміщуючи вас у центр подій. Два високочастотні динаміки спрямовані спереду, а пара низькочастотних динаміків із придушенням сили розташована під підставкою для зап’ястя.

6 спікерів
Два низькочастотні динаміки з системою примусового придушення
Універсальний 3D-мікрофонний набір
Двонаправлене зменшення шуму за допомогою AI
КЛАВІАТУРА
Чотири гарячі клавіші забезпечують зручне керування гучністю, вимкненням мікрофона та функціями програмного забезпечення ROG Armory Crate. Технологія N-key гарантує, що кожне натискання кнопки точно записується. Вам не потрібно турбуватися про термін служби клавіатури, оскільки її термін служби становить до 20 мільйонів натискань клавіш.
4 комбінації клавіш
Хід клавіші 1,7 мм
Технологія N-Key Rollover
20 мільйонів натискань клавіш
Клавіші з підсвічуванням

ПІДКЛЮЧЕННЯ
Набір портів введення/виведення розширює можливості вашого комп’ютера для мобільного використання. Порти USB-C з DisplayPort 1.4 і HDMi 2.0b дозволяють підключати додаткові монітори. Інші входи будуть корисні для підключення периферійних пристроїв. Завдяки вбудованому аудіороз’єму 3,5 мм вам не потрібно використовувати адаптери для навушників.

2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort™ 1.4 і PD)
2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
LAN RJ45
HDMI 2.0b, комбінований аудіороз’єм 3,5 мм, пристрій для читання карток MicroSD (UHS II) і замок Kensington
ЗБРОЙНИЙ ЯЩИК
Програмне забезпечення ROG Armory Crate, серед іншого, пропонує: керування роботою системи або освітленням. Найважливіші параметри завжди під рукою, в одній утиліті.

ASUS – надійний бренд

2 роки гарантії

Провідний виробник комп’ютерів і побутова електроніка

Понад 30 років досвіду у розвитку технологій
| Характеристики процесора | |
|---|---|
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 6900HS |
| Основні | |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB > Laptopy 32GB RAM |
| Ваги | 1,9 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura |
| Місткість жорсткого диска | 1024GB |
| Карти пам'яті | microSD |
| Комунікація | Bluetooth |
| Кеш процесора | 20MB |
| Мoдель | ROG Zephyrus G15 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 48 GB |
| Марка | ASUS > Laptopy ASUS |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3070 Ti > Laptopy GeForce RTX 3070 Ti |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 9 > Laptopy AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Колір підсвітки клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 240Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 3300MHz |
- Ціна: 9 999 ₴









