
Плоттер Epson SureColor SC-T5405
129 522 ₴
- В наявності
- Код: 94155196
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.


EPSON SURECOLOR SC-T5405 - БЕЗДРОТОВИЙ ПРИНТЕР (З ПІДСТАВКОЮ)

Зменшення витрат завдяки розширеним функціям

Універсальність

Продуктивність

Душевний спокій

Простота використання

Непомітний зовнішній вигляд
Перевірте схожі моделі:

Epson SureColor SC-T5200-PS

Epson SC-T5400M

Epson Surecolor SC-T5200

Epson SC-T5400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 76 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | inny |
| Максимальна пам'ять | 1 GB |
| Марка | Epson > Plotery Epson |
| Підтримувані медіаформати | A1,A2,A2+,A3+,A3,A4,B1,B2,B3,B4,B5,A0 |
| поля | górny 3 mm |
| Споживання енергії | 38 W |
| Стан | Нове |
| Технологія друку | atramentowa |
| Тип потужності | sieciowe AC (100-240V) |
| Формат | A1 |
| Мови та емуляції | ESC/P-R, HP-GL2, RTL |
- Ціна: 129 522 ₴




