
Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 14APH8 14,5"/Ryzen7/32GB/1TB/Win11 (82Y50058PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 170255024
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.

Функції

Ефективний процесор AMD Ryzen
Відчуйте найвищу продуктивність у іграх із ігровим ноутбуком Legion Slim 5 Gen 8, який працює на процесорах AMD Ryzen™, і забезпечує неперевершену швидкість і довговічність. Завдяки передовим технологіям і елегантному дизайну, цей ігровий ноутбук є обов’язковим для будь-якого серйозного гравця.

Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™
Ноутбук Legion Slim 8 покоління оснащений відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 40, розробленою як для геймерів, так і для творців. Завдяки надефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace він забезпечує приголомшливу продуктивність і графіку на основі штучного інтелекту. Пориньте в реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів, а DLSS 3 підвищує продуктивність до неймовірного рівня. Отримайте конкурентну перевагу, увімкнувши режим зменшення затримки Reflex, і відчуйте революційне прискорення робочого процесу.

Legion Coldfront 5.0 – найкраща в своєму класі система охолодження

Елегантний і хижий вигляд
Завтовшки 22 мм і вагою 2,3 кг Legion Slim 5 Gen 8 створений для геймерів і творців, яким потрібне потужне обладнання. Він може похвалитися міцним корпусом, який ідеально поєднує стиль і першокласну якість завдяки міцному корпусу, виготовленому з перероблених матеріалів. Але нехай вас не вводить в оману його тонкий профіль – це обладнання оснащено потужними компонентами, які з легкістю впораються з будь-яким завданням. Завдяки таким функціям, як веб-камера з роздільною здатністю до 1080p, задня панель вводу-виводу та пристрій для читання SD-карт, Legion Slim 5 є ідеальним компаньйоном для професіоналів, яким потрібна безкомпромісна продуктивність.

Ігровий екран Lenovo PureSight
Професійні ігри чи створення вмісту стануть ще приємнішими завдяки екрану Lenovo Puresight 14,5" 16:10 WQXGA. Екран має блискавичну частоту оновлення 240 Гц і підтримує NVIDIA G-SYNC® для надзвичайно плавного ігрового процесу. Його колір точність 100% sRGB, яскравість 500 ніт і підтримка HDR 400 забезпечують чітку повноекранну візуалізацію. Крім того, завдяки т
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,75 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | 82Y50058PB10M2 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Lenovo Legion Slim 5 14 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2, 2x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), HDMI 2.1 |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 120Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 6400MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










