
Ноутбук Asus B5402CVA-KC0772X 14"/i7/16GB/512GB/Win11 (B5402CVAKC0772X)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 165127853
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Asus B5402CVA-KC0772X 14" FHD i7-1360P/16 ГБ/512 ГБ IrisXe/W11P 3Y
Asus
Ноутбук Asus B5402CVA-KC0772X має 14-дюймовий повноекранний дисплей Full HD, що забезпечує яскраве та чітке зображення. Серцем ноутбука є процесор Intel i7-1360P, який підтримується 16 ГБ оперативної пам'яті, що гарантує безперебійну роботу навіть у разі вимогливих програм. SSD-накопичувач на 512 ГБ забезпечує швидке завантаження системи та програм. Графіка підтримується Intel Iris Xe, що забезпечує хорошу продуктивність комп’ютерної графіки. Ноутбук працює під управлінням Windows 11 Pro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-1360P |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,25 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | B5402CVAKC0772X |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | ExpertBook B5402CVA-KC0772X |
| Марка | ASUS |
| Мультимедіа | Kamera |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴

