
Ноутбук Dream Machines RG4050-17PL23 17,3"/i7/16GB/1TB/NoOS (RG405017PL23)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 165619455
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук DREAMMACHINES з екраном 17,3 дюйма і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, оснащений процесором Intel Core i7-13620H з частотою до 4,9 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 16 Гб. Жорсткий диск SSD на 1000 Гб. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4050 не має встановленої операційної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | RG405017PL23 |
| Марка | Dream Machines |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴




