
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 16"/Ryzen7/16GB/512GB/Win11 (82WM00BDPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 164039392
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


Legion Pro 5 Gen 8 (16, AMD)
Налаштований штучним інтелектом і неперевершений
Змагайтеся розумніше завдяки продуктивності, налаштованій штучним інтелектом, із Lenovo AI Engine+потужним мобільним процесором AMD Ryzen™ серії 7000 і відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ Швидкий, готовий до кіберспорту SSD і пам’ять DDR5 Технологія охолодження Legion ColdFront 5.0 забезпечує оптимальну температуру під час гри Точна клавіатура і 16-дюймовий дисплей WQXGA зі співвідношенням сторін 16:10 із змінною частотою оновлення
Функції

Швидкість поєднується з довговічністю завдяки процесорам AMD Ryzen™
Швидкість поєднується з довговічністю, коли ви граєте на ігровому ноутбуці з процесорами AMD Ryzen™. Отримайте чисту продуктивність, необхідну для перемоги, не жертвуючи часом роботи акумулятора.

Повнопродуктивні відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™
Графічні процесори серії NVIDIA® GeForce RTX™ 40 — потужна сила для геймерів і творців. Вони працюють на базі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує значний стрибок у продуктивності та графіці зі штучним інтелектом. Досліджуйте реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів і надвисокою частотою кадрів в іграх з мінімальною затримкою. Відкрийте для себе революційні способи пришвидшити роботу абсолютно по-новому.

Отримайте безкоштовну 3-місячну абонемент Xbox Game Pass на пристроях Lenovo Legion

Розумніший ігровий процес. Вища частота кадрів. Lenovo AI Engine+
Розкрийте весь потенціал своїх ігор за допомогою революційного чіпа LA1 AI Engine+, який працює в Lenovo AI Engine+. Оснащений набором системних датчиків, цей інтелектуальний механізм оптимізує гру в реальному часі для досягнення максимальної частоти кадрів. Крім того, з часом вона працює все краще і краще, тому ваша система завжди буде на крок попереду конкурентів, як на арені, так і поза нею. Smart Engine гарантує максимальну продуктивність протягом багатьох років з моменту розпакування пристрою.

Найсучасніша технологія охолодження
Покращуйте свій ігровий процес за допомогою системи Legion ColdFront 5.0 — передової теплової технології, яка забезпечує оптимальне охолодження пристрою. Ноутбук Legion Pro 5 Gen 8 працює плавніше, ніж будь-коли, завдяки використанню фазозмінних термокомпаундів і сучасної системи вентиляторів із 3D-лопатями. Масивні гібридні впускно-випускні системи з тепловими трубками забезпечують високу теплову ефективність навіть для найвибагливіших ігор і програмного забезпечення. Завдяки загальній потужності 200 Вт цей пристрій забезпечує справжню продуктивність для неперевершених ігор.

Шоу влади
Швидко виявляйте своїх ворогів на передовому ігровому дисплеї Lenovo PureSight Gaming, тепер сертифікованому X-Rite Pantone® і заводському калібруванні. Змінна частота оновлення Legion Pro 5 Gen 8 і 16-дюймовий IPS-дисплей 16:10 WQXGA роблять його ідеальним ігровим ноутбуком для швидкої реакції та точного прицілювання. Дисплей займає цілих 93,08% площі екрана, занурюючи вас у дію ваших улюблених ігор та творінь. Крім того, технологія HDR, доступна на деяких моделях, і висока точність кольорів дозволяють бачити кожну деталь гри, незалежно від того, наскільки яскравим чи темним є ігрове середовище.

Будьте в безпеці з Lenovo Vantage
Використовуйте Lenovo Vantage, який оптимізує налаштування, щоб покращити ваш ігровий досвід. Ви можете налаштувати та розширити можливості свого ноутбука за допомогою набору універсальних інструментів. Крім того, завдяки навігаційній панелі в реальному часі, елементам керування розгоном і інтелектуальному інтелектуальному інтелекту, які налаштовують продуктивність, ніщо не стане на заваді вашим іграм.

Бережіть світ
Ноутбук Legion Pro 5 Gen 8 створений для відповідальних ігор з урахуванням екологічності. Верхня кришка виготовлена на 30% з перероблених матеріалів і була оброблена, щоб утримувати пристрій без масла, зберігаючи машину чистою та екологічною. Задня панель портів вводу/виводу забезпечує всі необхідні з’єднання, оптимізуючи та спрощуючи вашу щоденну роботу. А завдяки нашій службі Lenovo CO2 Offset ви можете активно брати участь у зменшенні викидів вуглекислого газу своїм пристроєм, що забезпечує проекологічний підхід до використання технологій.

Максимум годин роботи та розваг
Розкрийте неперевершену потужність із ноутбуком Legion Pro 5 і його поту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7745HX |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 82WM00BDPB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 240Hz Гц |
| Частота процесора | 5100MHz |
- Ціна: 9 999 ₴










