
Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IMH9 16"/ultra5/32GB/512GB/Win11 (83D4001UPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 166122123
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук LENOVO з екраном 16 дюймів і роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів, оснащений процесором Intel Core Ultra 5-125H з частотою до 4,5 ГГц, оперативною пам'яттю LPDDR5X об'ємом 32 ГБ. Жорсткий диск SSD на 512 ГБ. Відеокарта GeForce RTX4050. Установлена операційна система Windows 11 Home.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 83D4001UPB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Кеш процесора | 18MB |
| Мoдель | IDEAPAD PRO 5 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci |
| Сімейство процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Szare |
| Частота оперативної пам'яті | 7467MHz |
| Частота процесора | 4500MHz |
- Ціна: 9 999 ₴










