Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук ASUS X515JA-BQ3331W i5-1032G1 8 ГБ 256 ГБ SSD PCIe Windows 11 Home
Комфортна мобільність. Зручна продуктивність.
Один із найменших у світі 15-дюймових ноутбуків "все в одному"
ASUS X515 — це ноутбук початкового рівня, який пропонує високу продуктивність і приголомшливе зображення для роботи чи розваг. Інтегрований екран NanoEdge дозволяє переглядати під широким кутом до 178° і має матове антиблікове покриття - для справжнього занурення. У максимальній комплектації ноутбук оснащений процесором Intel® Core™ i5 з 8 ГБ оперативної пам’яті 2400 МГц. Можливість встановлення двох накопичувачів, до 1 ТБ PCIe® SSD і 1 ТБ HDD, забезпечує ідеальне поєднання великої ємності диска та високої швидкості читання/запису даних. Також підтримується пам’ять Intel® Optane™1 для ще більшої швидкості.
Ефективно
Швидко та продуктивно
Ноутбук ASUS X515, оснащений процесором Intel® Core i5, допоможе вам виконувати завдання швидко й ефективно.
Два диски
Пишіть більше, робіть більше
ASUS X515 пропонує подвійний накопичувач, який дає вам переваги надшвидкого доступу до даних у поєднанні з великим об’ємом пам’яті. Ви можете встановлювати програми на SSD для кращої швидкості реагування та швидшого часу завантаження, а також використовувати HDD для зберігання великих файлів, таких як фільми, музичні бібліотеки та фотоальбоми.
Дисплей NanoEdge
Отримайте ширший погляд на світ
Дисплей NanoEdge надає ноутбуку ASUS X515 величезну площу екрана для захоплюючих візуальних вражень під час роботи та гри. Його ширококутна панель FHD має антивідблискове покриття, яке зменшує небажані та відволікаючі відблиски та відблиски, тож ви можете зосередитися на вмісті, який зараз переглядаєте.
Стильний і мобільний
Розвивайте свій динамічний спосіб життя!
Завдяки загальній вазі лише 1,8 кг2 надзвичайно мобільний і легкий ASUS X515 ідеально підходить для користувачів, які віддають перевагу швидкому способу життя. Він також виглядає чудово та доступний у обробці Transparent Silver або Slate Grey.
Зчитувач відбитків пальців
Увійдіть одним дотиком!
Доступ до ноутбука ASUS X515 ще ніколи не був таким зручним і безпечним! Завдяки сканеру відбитків пальців3, інтегрованому в сенсорну панель, і функції Windows Hello вам більше не доведеться вводити пароль кожного разу – достатньо лише одного дотику!
Підключення
Постійно на зв'язку
ASUS X515 оснащений найновішим портом USB-C® 3.2 для підключення з обох боків розетки, що робить підключення пристроїв максимально прос
| Характеристики процесора | |
|---|---|
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1035G1 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Основні | |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB > Laptopy 8GB RAM |
| Ваги | 1,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 256GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Asus 15 |
| Марка | ASUS > Laptopy ASUS |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics > Laptopy Intel UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 > Laptopy Intel Core i5 |
| Частота процесора | 1000MHz |
- Ціна: 9 999 ₴








