Доставка зі складу 5-10 днів.
Зустрічайте Lenovo IdeaPad 3-15. Унікальна серія ноутбуків, яка виправдає ваші очікування. Сучасний процесор і вбудована відеокарта гарантують вам оптимальну продуктивність. Lenovo IdeaPad 3-15 відмінно підійде і як інструмент для офісної роботи, і як кіно- та ігровий розважальний центр. Насолоджуйтеся природними кольорами, що відображаються на екрані в роздільній здатності Full HD.
Ідеально підходить для роботи та розваг - AMD Ryzen 5
AMD Ryzen 5 забезпечує високу продуктивність, необхідну як для продуктивності, так і для розваг. Якщо вам не подобаються обмеження, ця найсучасніша архітектура процесора виправдає ваші очікування. Виберіть чіп, який може впоратися з будь-яким завданням: від складних ігор до 3D-дизайну та обробки даних. Без сумніву, процесори AMD Ryzen серії 5000 задають планку як для геймерів, так і для художників.
Матова матриця
Забудьте про відблиски світла, які відбиваються на екрані та заважають вам працювати надворі. Матова матриця вирішує цю проблему, поглинаючи та розсіюючи промені світла, завдяки чому зображення залишається розбірливим. Це означає, що ви можете використовувати свій ноутбук так само ефективно як на вулиці, так і в офісі.
Практична цифрова клавіатура
Спеціальна цифрова клавіатура розширює функціональність кожного ноутбука. Завдяки йому можна зручно вводити дані в електронні таблиці та проводити обчислення, не використовуючи цифри на основній клавіатурі. У результаті робота стає більш плавною та приємною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB > Laptopy 8GB RAM |
| Ваги | 1,65 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Кеш процесора | 11MB |
| Мoдель | Ideapad 3 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 20GB |
| Марка | Lenovo > Laptopy lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics > Laptopy AMD Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 > Laptopy AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 2100MHz |
- Ціна: 9 999 ₴






