Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук HP Victus 16-e0099nw із 16,1-дюймовим екраном із роздільною здатністю 1920 x 1080, оснащений процесором AMD Ryzen 7 5800H (3,2–4,4 ГГц), 16 ГБ оперативної пам’яті та NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4 ГБ графічна карта. SSD накопичувач на 512 Гб. Установлено операційну систему Windows 11 Home.
| Характеристики процесора | |
|---|---|
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5800H |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Основні | |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 16,1 cala > Laptopy 16,1 cala |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | 16-e0099nw |
| Марка | HP > Laptopy HP |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 4GB |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 > Laptopy AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴


