Доставка зі складу 5-10 днів.

Тип ПРОЦЕСОРА Intel CoreType i7-1255UЧастота [ГГц] 3,5 Turbo Boost до 4,7 кеш-пам’яті [КБ] 12288 Технологія Серія мобільних процесорів Intel Core i7-1255U (12 МБ SmartCache, 7 нм, 10 ядер, 12 потоків, TDP 12 -55 Вт)SCREENMatrix розмір [дюйм] 15.6" Тип матриці FHD (LED) IPS, 250ніт Роздільна здатність (пікселі) 1920 x 1080 Технологія матриці Matte (Anti-Glare)Ємність ЖОРСТКОГО ДИСКА [ГБ] 512 Швидкість -Тип SSD M.2 NVMeRAM RAM Розмір пам'яті [ МБ] 16384 Тип пам'яті DDR4Кількість банків пам'яті 2Кількість вільних банків 0Макс. розмір пам'яті [ГБ] 16384Тактова частота [МГц] 2666Можливість розширення пам'яті НіГРАФІЧНА КАРТАМодельIntel Iris НавушникиUSB2x USB 3.2 Gen 11x USB 2.0HDMI ТакDisplayPort NoVGA NoRJ-45 (Ethernet) ТакЗчитувач карт пам'яті ТакЗчитувач смарт-карт Ні МУЛЬТИМЕДІЯЗвукова карта моделі Realtek ALC3204 Динаміки Так, 2 Вт стереоМікрофон Так Веб-камера Так СПІЛКУВАННЯ LAN мережева карта [Мбіт/с] 10/100/1000Intel Wi-Fi 6 AX бездротова карта 201 Bluetooth Так, 5.2 Модем WWAN Ні ОПТИЧНИЙ ПРИВОД Тип диска Ні КЛАВІАТУРА/ВКАЗІВКА Тип клавіатури з підсвічуванням Цифрова клавіатура Так TrackPoint Ні Цифрове перо Ні SECURITYF зчитувач відбитків пальців NoTPM шифрування Так , TPM 2.0Гніздо замка безпеки YesCASE Тип корпусу Пластиковий Колір Чорний БАТАРЕЯ/ЖИВЛЕННЯТип батареї Літій - полімерна Кількість камер 3 Ємність 41 Вт·год Термін служби батареї Немає даних* Термін служби батареї суттєво залежить від конфігурації обладнання, налаштувань, способу використання та інших факторів. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Операційна система Windows 11 Professional ГАРАНТІЯ Гарантійний термін для приватних осіб 36 місяців Гарантійний термін для компаній 36 місяців Гарантійний термін батареї 12 місяців Тип гарантії ProSupport, (на місці) Можливість придбати додаткову гарантію Так, будь ласка, електронною поштою ВАГА ТА РОЗМІРИ Вага [кг] 1,63 Ширина [мм] 358,5 Глибина [мм] 235,5 Висота [мм] 16,96 - 22,47 АКСЕСУАРИ В КОМПЛЕКТІ: блок живлення, кабель живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1255U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,78 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кількість батарейних відсіків | 3 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Vostro |
| Марка | Dell > Laptopy Dell |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics > Laptopy Intel Iris Xe Graphics - Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 > Laptopy Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота процесора | 4700MHz |
- Ціна: 9 999 ₴


