
Ноутбук Apple MacBook Air 2023 15,3"/M2/8GB/512GB/macOS (Z18T0006A)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 163713078
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук APLE з екраном 15,3 дюйма і роздільною здатністю 2880 x 1864 пікселів, оснащений процесором Apple M2, 8 ГБ оперативної пам'яті. Жорсткий диск SSD на 512 ГБ. Відеокарта Apple M2 (10 ядер). Установлена операційна система macOS Sonoma.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | Z18T0006A |
| Мoдель | MACBOOK AIR MQKW3ZE A D1 |
| Марка | Apple |
| Операційна система | Mac OS |
- Ціна: 9 999 ₴

