Доставка зі складу 5-10 днів.
MacBook Pro
Руйнівник обмежень.
MacBook Pro із турбонаддувом і чіпами M2 Pro або M2 Max тепер ще потужніший і енергоефективніший. Він вражає своєю чудовою продуктивністю незалежно від того, підключений він до розетки чи працює від більш ефективного акумулятора. Завдяки яскравому дисплею Liquid Retina XDR і безлічі портів, це надзвичайний професійний ноутбук, який не знає компромісів.
M2 Pro.
M2 Pro забезпечує потужність для виконання надзвичайно складних проектів. Завдяки процесору з до 12 ядер і нейронному двигуну наступного покоління все, що ви робите, від сортування та редагування тисяч зображень до обчислювального моделювання гідродинаміки, працює як ніколи раніше. А графічний процесор із до 19 ядер потужно підвищує графічну продуктивність, коли ви наполегливо працюєте чи інтенсивно граєте.
Загалом.
macOS Ventura створено, щоб повною мірою використати можливості чіпів Apple. Ось чому ваші професійні програми працюють швидше та плавніше, а багатозадачність стає легкою. У вашому розпорядженні понад 15 000 оптимізованих програм і плагінів, а також нові потужні функції macOS, як-от Stage Manager. Ви можете працювати розумніше, грати більше та робити більше.
Liquid Retina XDR.
Надзвичайно широкий динамічний діапазон робить світлові відбиття ідеально витонченими, тіні демонструють велику кількість деталей, а кольори яскраві та природні. Кожен дисплей відкалібровано на заводі та має професійні еталонні режими для градації кольору HDR, фотографії, дизайну та підготовки до друку.
ProMotion.
Усе, від прокручування до ігор, стає плавнішим і чуйнішим. Технологія ProMotion автоматично підлаштовується під рух екрана та забезпечує частоту оновлення до 120 Гц. А відеоредактори можуть вибрати постійну частоту оновлення, яка точно відповідає відзнятому матеріалу.
За горами, за лісами. І картина неймовірна.
Ви чітко представите себе під час відеодзвінків, спілкуючись із близькими людьми з іншого часового поясу або працюючи з командою десь на місці. Камера 1080p із яскравим об’єктивом пропускає більше світла на великий сенсор, тож ви виглядатимете чудово навіть за слабкого освітлення. Куди б ви не телефонували, куди б ви не відповідали.
Розташування трьох студійних мікрофонів.
Завдяки надзвичайному співвідношенню сигнал/шум професійних мікрофонів MacBook Pro може вловлювати навіть найтонші звуки. А спрямоване формування акустичного променя мінімізує фоновий шум, тож ваш голос чути голосно та чітко.
Шість динаміків.
Чотири низькочастотні динаміки з примусовим придушенням наповнюють простір глибокими потужними басами. Ефективні високочастотні динаміки створюють чіткіший і повніший вокал. А об’ємний звук створює вишукану тривимірну акустичну сцену під час прослуховування музики чи перегляду фільмів у Dolby Atmos.
Ви підключаєте його, і все.
Ви можете передавати фотографії та відео за допомогою пристрою для читання карт SDXC. Ви підключаєте телевізори чи дисплеї до порту HDMI, який тепер підтримує роздільну здатність до 8K. Ви можете підключати додаткові монітори та аксесуари до трьох портів Thunderbolt 4. А з інтерфейсом WiFi 6E ви можете насолоджуватися вдвічі більшою пропускною здатністю.
Магія дотику.
Magic Keyboard має ряд функціональних клавіш повної висоти та Touch ID, щоб ви могли легко та безпечно розблокувати свій Mac або ввійти в програми та веб-сайти.
Специфікація:
Процесор:
Графіка:
Пам'ять:
Конструкція:
Потужність:
Вага та розміри:
Захист:
Умови роботи:
Мережа:
Ефективність:
Вміст пакета:
Дисплей:
Аудіо:
Програмне забезпечення:
Носій даних:
Порти та інтерфейси:
Акумулятор:
Камера:
Клавіатура:
Характерні риси бренду:
Шанси вижити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Apple M2 Pro |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Тип матриці | IPS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 14 cali > Laptopy 14 cali |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | MacBook Pro 14 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 16GB |
| Марка | Apple > Macbooki |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Apple M2 Pro > Laptopy Apple M2 Pro |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Сімейство процесорів | Apple M > Laptopy Apple M |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴







