Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Apple MacBook Air

Висока продуктивність

Вражаюче зображення та звук

Дуже легкий ноутбук

Нехай ваші пальці грають

Необмежена кількість контактів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,24 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 13,6 cala > Laptopy 13,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Apple MacBook Air 13.6 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 16GB |
| Марка | Apple > Macbooki |
| Модель відеокарти | Apple M2 > Laptopy Apple M2 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Сімейство процесорів | Apple M > Laptopy Apple M |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Szare > Szare Laptopy |
- Ціна: 9 999 ₴








