Доставка зі складу 5-10 днів.

Нехай вас захопить новий MacBook Pro M213-дюймовий MacBook Pro з новим чіпом M2 може більше, ніж будь-коли. У класичному тонкому корпусі розміщено акумулятор, який працює до 20 годин, і активну систему охолодження, яка забезпечує постійну роботу на найвищій швидкості. Додайте чудовий дисплей Retina, камеру FaceTime HD і студійні мікрофони, і ви отримаєте наш найпортативніший ноутбук професійного рівня. Беріть його з собою всюди. І працювати без будь-яких перешкод.

Новий MacBook Pro – новий процесор M2M2 є першим із нового покоління інтегральних схем Apple, який пропонує ще більшу швидкість та енергоефективність, ніж новаторський чіп M1. Він дозволяє швидко виконувати різноманітні завдання з підвищеною продуктивністю 8-ядерного процесора. Створюйте приголомшливі зображення за допомогою неймовірно швидкого 10-ядерного графічного процесора. Підтримуйте більше відеопотоків 4K і 8K ProRes за допомогою високоефективного мультимедійного механізму. Або зробіть це все одразу за допомогою до 24 ГБ уніфікованої оперативної пам’яті.

Дисплей Retina – ідеальне зображення на MacBook Pro M2 Сліпучий дисплей Retina підкреслює багатство деталей у зображеннях, захоплюючи неймовірним рівнем реалістичності. Текст чіткий і чіткий, а яскрав
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB > Laptopy 8GB RAM |
| Ваги | 1,4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 13,3 cala > Laptopy 13,3 cala |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | MacBook Pro 13.3 MNEQ3ZE/A |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 8GB |
| Марка | Apple > Macbooki |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Apple M2 > Laptopy Apple M2 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | 2x Thunderbolt 4 |
| Сімейство процесорів | Apple M > Laptopy Apple M |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴







