Доставка зі складу 5-10 днів.

Немає альтернативного тексту для фотографії!
Acer Aspire 7

Чому потрібен ноутбук
Acer Aspire 7?
Стильний тонкий дизайн
Піскоструминна алюмінієва кришка
Дисплей Full HD IPS
Клавіатура з підсвічуванням
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2050 4 ГБ
Десятиядерний процесор
Переваги ноутбука
Acer Aspire 7

Стильний ноутбук Acer Aspire 7 із висококласними функціями
Отримайте ноутбук Acer Aspire 5 і ви отримаєте потужний процесор і відеокарту, дисплей із дивовижним співвідношенням площі екрана до корпусу, швидке підключення та багато пам’яті та пам’яті. Ви можете похвалитися ноутбуком професійного вигляду з піскоструминною алюмінієвою обкладинкою та висотою лише 17,95 мм.

Acer Aspire 7 із найновішим обладнанням Intel
Потужний процесор Intel Core i7 1355U 13-го покоління Acer Aspire 7 разом із 32 ГБ оперативної пам’яті може працювати з вимогливими багатозадачними програмами. Швидкий твердотільний накопичувач M.2 PCIe на 1000 ГБ забезпечує багато пам’яті та продуктивність для ваших занять.

Дисплей високого класу Acer Aspire 7
Завдяки вузькій рамці та співвідношенню площі екрану до корпусу 81,61% ви можете повною мірою насолоджуватися зображенням Full HD із багатими кольорами. Технологія Acer Color Intelligence динамічно регулює гамму та насиченість кольорів у реальному часі, щоб оптимізувати яскравість і насиченість екрана без обрізання чи перенасичення.

Ідеальний звук і швидке підключення до мережі
Насолоджуйтесь музикою за допомогою технології Acer TrueHarmony, яка забезпечує глибші баси та гучніший звук завдяки інноваційній конструкції подвійного потоку. Acer Aspire 7 створено та сертифіковано для роботи з Cortana. Дводіапазонний Wi-Fi 6E (802.11ax) має швидкість мережі до трьох разів швидшу та зменшує затримку до 75% у порівнянні з Wi-Fi 5. *Локалізація клавіатури лише для ілюстрації.
Основні параметри ноутбука
Процесор
Intel Core i7 1355U Raptor Lake 5 ГГц Max Turbo
Жорсткий диск
1000 ГБ M.2 SSD
Системна пам'ять
32 ГБ DDR4
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 2050 4 ГБ
Ємність акумулятора
50 Вт-год
Вага
1,78 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth v5.2 |
| Thunderbolt/USB 4 | 1 × |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| Wi-Fi | 802.11ax (6GHz) |
| Wi-Fi-версія | WiFi 6E |
| Аудіо | Combo Audio Jack |
| До пакета входить | Power adapter, Power cable |
| Веб-камера | 1 080 p |
| Усього слотів M.2 | 2 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічні порти виведення | HDMI, USB-C |
| Дані | USB-C, Thunderbolt 4 |
| Ємність SSD-накопичувача | 1 000 GB (1 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 1 000 GB |
| Заряджання через USB-C | Can be charged via USB-C |
| Інтерфейси привода | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кількість комірок | 3piece(s) |
| Конвертованість | Rigid (classic laptop) |
| Кеш-процесор | 12 MB |
| Максимальна висота | 17,99 mm |
| Марка відеокарти | NVIDIA GeForce |
| Маса | 2,09 kg |
| Модель відеокарти | RTX 2050 |
| Потужність заряджання | 90 W |
| Номер моделі процесора | Intel Core i7 1355U Raptor Lake |
| Обладнання | Backlit keyboard, Numeric keyboard, Fingerprint Reader, Operating system, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привід | Without Optical Drive |
| Пам'ять відеокарти | 4 GB |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 17,3" |
| Розмір оперативної пам'яті | 32 GB |
| Роздільна здатність екрану | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Розширена гарантія | No extended warranty |
| Серія ноутбуків | Acer Aspire |
| Сертифікація | Windows 11 compatible |
| Мережа | RJ-45 (LAN) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Країна | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Будівельний матеріал | Metal + plastic |
| Тип відеокарти | Dedicated |
| Тип дисплея | Anti-Glare |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Збільшити тактову частоту | 1 477 MHz |
| Характеристики ЦП | Automatic Overclocking, HyperThreading, Virtualization Support |
| Колірне охоплення та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота процесора | 1,2 GHz (1 200 MHz) |
| Частота посилення ядра | 5 GHz (5 000 MHz) |
| Мова клавіатури | CZ, SK |
- Ціна: 9 999 ₴









