
Велотренажер Tacx Boost Bundle Medium Blue
9 504 ₴
- В наявності
- Код: 145112029
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Використовуйте датчик швидкості Garmin 2, що входить до комплекту Boost Bundle, щоб дізнатися, як далеко та як швидко ви рухалися, і підключіть його до улюбленої програми для тренувань. Опір можна легко регулювати за допомогою важеля, встановленого на кермі. Потужне магнітне гальмо дозволяє щоб збільшити або зменшити опір Не потрібно підключатися до електрики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Велоергометр | Так |
| Вага | 12 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Дистанція, Час |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | TACX Boost pakiet |
| Марка | Garmin > Rowery treningowe Garmin |
| Система гальмування | Magnetyczne > Rowery treningowe Magnetyczne |
- Ціна: 9 504 ₴

