
NAS-хранилище QNAP TS-1655-8G
129 384 ₴
- В наявності
- Код: S14305
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QNAP |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hmotnost | 13,16 kg |
| PCIe | 2 × |
| RAID-масив підтримується | RAID 0, RAID 1 (reflection), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), RAID 50 (5+0), RAID 60 (6+0), JBOD |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 4 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 917 kWh |
| Дизайн | desktop |
| Заняті відсіки для жорстких дисків | 0 × |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Austria, Croatia, Romania |
| Використовувати | Home, Company, Monitorovací systém |
| Кількість відсіків для дисків (2, Призначення" і 3, Призначення") | 16 × |
| Кількість слотів для накопичувачів M.2 NVMe | 2 × |
| Максимальна місткість | 317,63 TB |
| Оперативна пам'ять із можливістю розширення до | 8 GB (8 192 MB) |
| Підтримувані послуги | Media server (DLNA), File Sharing (SAMBA, HFS, CIFS), Cloud server, Recording from IP cameras, FTP Server, Web server, iSCSI |
| Споживання енергії в режимі очікування | 68 W |
| Процесор | Intel Atom |
| Системна пам'ять (ОЗП) | 8 GB (8 192 MB) |
| Швидкість записування | 525 MB/s Мб/сек |
| Швидкість читання | 582 MB/s |
| Сумісний тип диска | 2.5" SATA SSD, 3.5" SATA HDD, M.2 NVMe |
| Вміст пачки | Accessory pack × 1, Charging cable × 1, 1x RJ-45 network cable, Manual × 1 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типова енергоспоживання | 104,65 W |
| Частота процесора | 2,8 GHz |
| Ширжка | 370 mm |
| локальна мережа | 2 × |
- Ціна: 129 384 ₴









