
Флешка Kingston IronKey Keypad 200 32GB
11 392 ₴
- В наявності
- Код: S13889
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барва | Černá, Blue |
| Безпека | HW keyboard |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Делька | 80 mm |
| Дизайн | Water-Resistant, Retractable, Lockable |
| Місткість сховища (загальна) | 32 GB |
| Матеріал | Aluminium |
| Обладнання | Keychain |
| Швидкість записування | 115 MB/s Мб/сек |
| Швидкість читання | 145 MB/s |
| З'єднувач | USB-A |
| Ширжка | 20 mm |
| Шифрування | AES-256 |
- Ціна: 11 392 ₴










