
Точка доступа Ubiquiti UniFi UAP-AC-HD
21 126 ₴
- В наявності
- Код: S13101
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hmotnost | 700 g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діапазони WiFi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Захист | Guest Zone |
| Кількість внутрішніх антен | 8 × |
| Кількість портів LAN зі швидкістю 1 Гбіт/с | 2 |
| Коефіцієнт посилення антени | 4 dBi |
| Максимальна кількість SSID | 8 × |
| Швидкість передавання даних через WiFi | 2 533 Mb/s |
| Швидкість передавання даних через порт LAN | 1 Gbit |
| Вміст пачки | Ethernet cable, Holder, Power adapter |
| Стандарти | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac |
| Тип | Dual-band |
| Тип Wi-Fi | WiFi 5 |
| Тип антени | Non-detachable |
| Функції | Access point, Power over Ethernet (PoE), MU-MIMO |
| Ширжка | 22 cm |
| Шифрування | WEP 64bit, WEP 128bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-Enterprise |
| локальна мережа | 2 × |
- Ціна: 21 126 ₴



