
Точка доступа Ubiquiti UniFi U7 Pro Max
20 722 ₴
- В наявності
- Код: S13089
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DHCP-функції | Client |
| Hmotnost | 680 g |
| WAN | 1× |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діапазони WiFi | 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Використовувати | Internal |
| Кількість WAN-портів зі швидкістю 2, Призначення Гбіт/с | 1 |
| Максимальна напруга PoE | 57 V |
| Мінімальна напруга PoE | 44 V |
| Розширені функції | Mobile app control, Wireless transmission on/off |
| Швидкість на Призначення ГГц | 8 600 Mb/s |
| Швидкість на частоті 2,4 ГГц | 688 Mb/s |
| Швидкість на частоті 6 ГГц | 5 700 Mb/s |
| Швидкість передавання даних через WiFi | 14 988 Mb/s |
| Швидкість передавання даних порту WAN | 2.5 Gbit |
| Вміст пачки | Holder, Mounting kit |
| Стандарти | 802.11n, 802.11ac, 802.11ax, 802.11be |
| Тип | Tri-band |
| Тип PoE | Active |
| Функції | Power over Ethernet (PoE), MU-MIMO, Wi-Fi Mesh |
| Ширжка | 20,6 cm |
| Шифрування | WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA3 |
| стандарт PoE | 802.3at (PoE+) |
- Ціна: 20 722 ₴





