
Блок живлення ПК Seasonic Vertex GX-1000 Gold
14 666 ₴
- В наявності
- Код: S12775
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seasonic |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| 12VHPWR 16-контактний роз'єм | 1 piece(s) |
| PCI Express 8pin / 6+2pin | 3piece(s) |
| Можливості та функції | PCIe 5.0 12-pin |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість EPS/CPU 4+4pin | 2 |
| Кількість послідовних ATA 1 Призначення-контактних | 18× |
| Кількість роз'ємів Molex HDD 4-pin | 3× |
| Модульність | Full |
| Продуктивність | 1 000 W |
| Розмір вентилятора | 135 mm |
| Сертифікація | 80 PLUS Gold |
| З'єднувачі | ATX 24pin, CPU 8pin / 4+4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin, 12VHPWR 16-pin |
| Тип захисту | Overvoltage protection (OVP), Undervoltage protection (UVP), Overcurrent protection (OCP), Over-power protection (OPP), Short-circuit protection (SCP), Over-temperature protection (OTP) |
| Формат | ATX |
| Ширжка | 150 mm (15 cm) |
| версія АТХ | 3 |
- Ціна: 14 666 ₴








