
Процесор Intel Core i5-14500
18 905 ₴
- В наявності
- Код: S8547
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Гніздо | Intel LGA1700 |
| Кодова назва процесора | Raptor Lake Refresh |
| Кількість потоків | 20 × |
| Кеш L2 | 11,5 MB |
| Кеш L3 | 24 MB |
| Макс. частота (OC) | 5 GHz (5 000 MHz) |
| Максимальна кількість каналів | 2 × |
| Мікроархітектура | Raptor Cove, Gracemont |
| Позначення моделі | Intel Core i5-14500 |
| Підтримуваний тип пам'яті | DDR4/DDR5 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Сумісне покоління процесорів | 14th generation Intel |
| ТДП | 154 W |
| Технологія виробництва | 10 nm |
| Тип інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Функції | Automatic Overclocking, Virtualization, Multi-Threading, Cooler pack, vPro |
| Частота | 1 550 MHz |
| Частота процесора | 2,6 GHz (2,6 GHz) |
- Ціна: 18 905 ₴

