
Монтажна пилка Makita MLT100
36 813 ₴
- В наявності
- Код: 1886216
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Makita MLT100
Настільна пила номінальною потужністю 1500 Вт, максимальною частотою обертання холостого ходу 4300 об/хв, діаметром диска 260 мм і діаметром отвору диска 30 мм, оснащена системою плавного пуску, електрозапобіжним гальмом і можливістю підключення пилу. екстракційний пристрій. Відрізний диск в комплекті.
Потужний двигун потужністю 1500 Вт забезпечує ефективну роботу. Завдяки високій швидкості обертання 4500 об/хв різання стає більш точним. Алюмінієвий висувний стіл. Точна шкала на столі. Можливість різання під кутом 45 і 90 градусів. Кришка пилкового полотна .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 34,1 kg |
| Волість | 1500 W |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 30 mm |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина різання | 93mm |
| Глибина різання 90 градусів (мм) | 93 |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 65 |
| Діаметр диска | 260 mm |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість зубів | 40 |
| Марка | Makita |
| Розміри | 726 x 984 x 333 mm |
| Швидкість обертання | 4300 obr./min |
| Тип | Stołowe |
- Ціна: 36 813 ₴



