
Процесор AMD Ryzen 5 8600G
13 886 ₴
- В наявності
- Код: S5377
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ЦП - 6 ядер, 12 потоків, 4,3 ГГц (TDP 65 Вт), Turboboost 5 ГГц, Boost 5 ГГц, 16 МБ кеш-пам'яті третього рівня, AMD Radeon 760M 2800 МГц, сокет AMD AM5, Phoenix, коробковий кулер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Гніздо | AMD AM5 |
| Кодова назва процесора | Phoenix |
| Кількість потоків | 12 × |
| Кеш L2 | 6 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| Макс. частота (OC) | 5 GHz (5 000 MHz) |
| Максимальна кількість каналів | 2 × |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Позначення моделі | AMD Ryzen 5 8600G |
| Підтримуваний тип пам'яті | DDR5 |
| Серія процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Сумісне покоління процесорів | 8th generation Ryzen |
| ТДП | 65 W |
| Технологія виробництва | 4 nm |
| Тип інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 760M |
| Функції | Automatic Overclocking, Virtualization, Multi-Threading, Cooler pack |
| Частота | 2 800 MHz |
| Частота процесора | 4,3 GHz (4,3 GHz) |
- Ціна: 13 886 ₴


