
Оперативна пам'ять Coreparts MMA1112/16GB 16GB Memory Module for Apple (MMA111216GB)
6 141 ₴
- В наявності
- Код: 127530004
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модуль пам’яті CoreParts 16 ГБ для Apple 1600 МГц DDR3 MAJOR SO-DIMM – КОМПЛЕКТ 2x8GBOEM Номер деталі: KTA-MB1600LK2/16G, MICROMEMORY
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 16GB |
| Код виробника | MMA111216GB |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | MMA1112/16GB |
| Марка | CoreParts |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
- Ціна: 6 141 ₴

