Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
РК-монітор - 4K Ultra HD 3840 × 2160, IPS, 16:9 ширококутний, 1 мс, 144 Гц, FreeSync, 8 біт, 370 кд/м2, контрастність 1000:1, вихід для навушників, регульована висота, поворот, динаміки, VESA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | 2 × |
| HDMI | 2 × |
| Hmotnost | 6,37 kg |
| USB | 4 × |
| VESA-кріплення | 100×100 |
| sRGB | 99 % |
| Аудіоінтерфейс | headphone input |
| Барва | Černá, Červená |
| Волості | Adjustable height, Pivot |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина кольору | 8 bit |
| Діагональ | 28" (71,12 cm) |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Кабелі входять | HDMI, DisplayPort |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Максимальна яскравість | 370 cd/m2 |
| Нативний контраст | 1000:1 |
| Обладнання | Speakers |
| Поверхня дисплея | Anti-Glare |
| Помір країн | 16:9 |
| Споживання енергії в режимі SDR | 45 kWh/1000h |
| Розміщено | 3840 × 2160 |
| Розширена гарантія | Extended Warranty |
| Стандарти графічного користувацького інтерфейсу (GUI) | DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 |
| Будівництво | Straight |
| Технології | FreeSync |
| Тип панелі | IPS |
| Тип роздільної здатності | 4K |
| Функції | Blue light filter, Flicker-free |
| Частота оновлення | 144 Hz Гц |
| Ширжка | 63,64 cm |
- Ціна: 9 999 ₴








