
NAS-сховище Synology DS223j
15 868 ₴
- В наявності
- Код: S11655
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
NAS 2 × 0,98 ГБ DDR4 (макс. 0,98 ГБ), 2 × USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), робочий стіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAID-масив підтримується | RAID 0+1, Special, JBOD |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | desktop |
| Заняті відсіки для жорстких дисків | 0 × |
| Використовувати | Home, Company, Monitorovací systém |
| Кількість відсіків для дисків (2, Призначення" і 3, Призначення") | 2 × |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 × |
| Максимальна місткість | 28 TB |
| Маса | 1 kg |
| Оперативна пам'ять із можливістю розширення до | 0,98 GB (1 000 MB) |
| Підтримувані послуги | Media server (DLNA), File Sharing (SAMBA, HFS, CIFS), Recording from IP cameras, iSCSI |
| Процесор | Realtek RTD1619B |
| Системна пам'ять (ОЗП) | 0,98 GB (1 000 MB) |
| Швидкість читання | 112 MB/s |
| Сумісний тип диска | 3.5" SATA HDD |
| Вміст пачки | Main unit × 1 |
| Країна | Czechia |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типова енергоспоживання | 16 W |
| локальна мережа | 1 × |
- Ціна: 15 868 ₴





