
NAS-сховище Synology DS224+
26 149 ₴
- В наявності
- Код: S11631
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
NAS 2×, процесор: Intel Celeron J4125 2 ГГц, 1,95 ГБ DDR4 (макс. 5,86 ГБ), 2 × USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), робочий стіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAID-масив підтримується | RAID 1 (reflection), RAID 0+1, Special |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | desktop |
| Використовувати | Home, Company, Monitorovací systém |
| Кількість відсіків для дисків (2, Призначення" і 3, Призначення") | 2 × |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 × |
| Маса | 2,2 kg |
| Оперативна пам'ять із можливістю розширення до | 5,86 GB (6 000 MB) |
| Підтримувані послуги | Media server (DLNA), File Sharing (SAMBA, HFS, CIFS), Recording from IP cameras, iSCSI |
| Споживання енергії в режимі очікування | 4,41 W |
| Процесор | Intel Celeron J4125 |
| Системна пам'ять (ОЗП) | 1,95 GB (2 000 MB) |
| Швидкість читання | 226,02 MB/s |
| Сумісний тип диска | 2.5" SATA SSD, 3.5" SATA HDD |
| Вміст пачки | Main unit × 1, Accessory pack × 1, Charging cable × 1, Charging adapters × 1, Network cable RJ-45 × 2, Manual × 1 |
| Країна | Czechia |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типова енергоспоживання | 14,69 W |
| Частота процесора | 2 GHz |
| локальна мережа | 2 × |
- Ціна: 26 149 ₴





