
Принтер чеків Epson TM-T88VII (112)
23 525 ₴
- В наявності
- Код: S7372
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
POS-принтер - прямий термічний, максимальна ширина стрічки: 80 мм, максимальний діаметр стрічки: 72 мм, 180 точок на дюйм, швидкість друку 500 мм/с, USB, LAN і RS-232
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Макс. діаметр стрічки | 72 mm |
| Макс. рекомендована швидкість друку | 500 mm/s |
| Макс. ширина стрічки | 80 mm |
| Маса | 1,7 kg |
| Призначення | To the office |
| Відбивати | Without Display |
| Портативний | Да |
| Роздільна здатність друку | 180 DPI |
| Зв'язок | USB, LAN, RS-232 |
| Технологія друку | Direct thermal |
| Тип пристрою | Принтер |
| Колір | Black |
| Колір друку | Black and white |
- Ціна: 23 525 ₴



