
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D
26 042 ₴
- В наявності
- Код: S5374
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ЦП - 8 ядер, 16 потоків, 4,2 ГГц (TDP 120 Вт), Turboboost 5 ГГц, Boost 5 ГГц, 96 МБ кеш-пам'яті L3, AMD Radeon Graphics 2200 МГц, сокет AMD AM5, Raphael
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Гніздо | AMD AM5 |
| Кодова назва процесора | Raphael |
| Кількість потоків | 16 × |
| Кеш L2 | 8 MB |
| Кеш L3 | 96 MB |
| Макс. частота (OC) | 5 GHz (5 000 MHz) |
| Максимальна кількість каналів | 2 × |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Позначення моделі | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Підтримуваний тип пам'яті | DDR5 |
| Серія процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Сумісне покоління процесорів | 7th generation Ryzen |
| ТДП | 120 W |
| Технологія виробництва | 5 nm |
| Тип інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Функції | Integrated GPU |
| Частота | 2 200 MHz |
| Частота процесора | 4,2 GHz (4,2 GHz) |
- Ціна: 26 042 ₴




