Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бренд Franke пропонує мийку з 2 чашами, призначену для вбудованого встановлення. Модель виготовлена з нержавіючої сталі з шовковим покриттям.
Розміри раковини 780 х 435 мм, а розміри чаші 340 х 370 х 140 мм. Мінімальна ширина тумби для установки раковини - 800 мм.
Незважаючи на всі зусилля, ми не гарантуємо, що опубліковані технічні дані (опис) не містять упущень або помилок. Якщо у вас виникли сумніви, зв’яжіться з продавцем, перш ніж прийняти рішення про покупку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 9 999 ₴



