
Раковина Kernau KSS G 804 2B Linen
10 947 ₴
- В наявності
- Код: 51238653
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

БІЛИЗНА KSS G 804 2B
ПЕРЕВАГИ

ТЕХНОЛОГІЇ
СТАЛЬ AISI 304 18/10

НЕЙТРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ

ЗЛИВ 3 І 1/2

ВЕЛИКА ГЛИБИНА КОМІРКИ

БІЛИЗНА

ДЛЯ ШАФИ 80 СМ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16,5 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 10 947 ₴



