
Раковина Kernau Kgs M 45 1B1D Graphite
14 277 ₴
- В наявності
- Код: 73731128
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS M 45 1B1D ГРАФІТ
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА ПРОБКА СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Гранітна раковина з однією чашею та зливним отвором, яка цінується за довговічність та естетичні якості. Ми можемо встановити його на шафи з мінімальною рамою 45 см. Стійкий до термічних ударів і механічних пошкоджень, він буде виконувати свою функцію протягом багатьох років. Граніт, з якого він виготовлений, надзвичайно міцний. Це підтверджується 10-річною гарантією. Завдяки тому, що це реверсивна раковина, при її установці ми можемо вирішити, з лівого чи правого боку буде зливний кран.

ЗЛИВ 3 1/2

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН

РЕВЕРСІВНА МИЙКА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 32,8 cm |
- Ціна: 14 277 ₴


