
Кавомашина капсульна Hibrew H1A Biały
8 706 ₴
- В наявності
- Код: 165782456
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIBREW |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 kg |
| Волість | 1450W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | H1A |
| Марка | Hibrew |
| Колір | Białe |
- Ціна: 8 706 ₴


