Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 205mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 246B1 |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Błyszcząca |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 17W |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


