Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
4711474028990
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | EI322QUR V |
| Марка | Acer |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 31W |
| Технологія | Curved |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







